Ons team

Groepsfoto2015-16
Directie
Directeur

Wietse Coolen
 

Adjunct-directie
  • Elina Rijmenants
  • Els De Cock
Internaatbeheerder

Tamara Van Vlasselaer

Technisch adviseurs-coördinatoren
  • Harry Van Driessen
  • Dirk Geeraerts
Technisch adviseurs
  • Elke Mauws
  • Tom Cresens
  • Lies Van Parys
Leer- en leerlingbegeleiding
Graadcoördinatoren
  • Tine Tweepenninckx
  • Peter Van Duppen
  • Sam Vancampenhout
Leerlingbegeleiding
  • Els Prud'homme
  • An Van Cauter
Leerbegeleiding
  • Jelle De Neef
  • Mieke Haezebrouck
  • Evi Decock
  • Julie Peeters
  • Kaat Van der Goten
  • Charlotte Dupont
  • Vincent Hens
  • Lesley Martin
  • Eno Mc Master
  • Sabien Ruysevelts
  • Christel Somers
Secretariaat
Leerlingensecretariaat
  • Yana Poels
  • Annelies Vereecken
  • Veerle Goemaere
  • Kim Bevers
  • Mus Boon
  • Ann Neutiens
Informaticabeheer
  • Marc Moenen
  • Lesley Martin
Smartschoolbeheer

Jeroen Winne

Personeelssecretariaat
  • Tine Tweepenninckx
  • Sabine Van Mieghem
  • Stefanie Verstraeten
     
Boekhouding
  • Els Van Camp
  • Stefanie Van Camp
  • Stefanie Verstraeten
  • Katrien Vermorgen
Leerkrachten
Dierenzorg
  • Gert Bernaer
  • Thomas Salute
  • An Santamaria
  • Lies Van Parys
  • Nathalie Bellemans
  • Tom Mensalt
  • Monique Verhaak
  • Joke Joossen
  • Joachim Bresseel
  • Ilke Van Raemdonck
  • Barbara Verwimp
  • Charlot Verstraeten
  • Corine Van Inzen
  • Anja Van Crombruggen
  • Jana Taes
  • Kathleen Pauwels
  • Perrine Lejeune
  • Kenny Bovens
  • Ilke Van Raemdonck
  • Toon Vangramberen
  • Barbara Verwimp
  • Yannis Vonckx
  • Jade Swevers
  • Denise Vogel
  • Dean Verschoren
  • Svea Baeté
  • Jana Bollens
  • Fiona Bontoux
  • Mirthe Claes
  • Lore Le Comte
  • Carlien Roothans
Wetenschappen
  • Carine Soontjens
  • Kris De Wit
  • Bart Bauwens
  • Katrien Van Caeneghem
  • Herwig Ramon
  • Marcel Tuijnder
  • Rosemie De Langhe
  • Jordy Akoudad
  • Rob Van Gastel
  • Isabelle Lorrentop
  • Lies Van Acoleyen
  • Inge Weymeers
  • David Muls
  • Vincent Keppens
Wiskunde
  • Glenn Favot
  • Fabienne Goovaerts
  • Jasper Post
  • Christel Somers
  • Peter Roels
  • Nathalie Verbist
  • Inge Weymeers
STEM en Techniek
  • Rob Van Gastel
  • Joeri Symons
  • Niels Van der Borght
  • Lesley Martin
  • David Muls
  • Lars Claessen
Aardrijkskunde
  • Delphi Noels
  • Julie Peeters
  • Dylan Rodriguez
  • Mart Verbesselt
  • Lars Claessen
  • Vincent Keppens
Geschiedenis
  • Bart Wouters
  • Joke Storms
  • Geert Smets
  • Lesley Martin
  • Mart Verbesselt
Informatica
  • Lesley Martin
Leren ondernemen en mini-onderneming
  • Geert Van Den Haute
  • Evi Decock
Plastische en muzikale opvoeding
  • Bart Wouters
  • Bert Janssens
Tools for Life / Studiecoaching
  • Jelle De Neef
  • Mieke Haezebrouck
  • Evi Decock
  • Julie Peeters
  • Kaat Van der Goten
  • Charlotte Dupont
  • Vincent Hens
  • Lesley Martin
  • Eno Mc Master
  • Sabien Ruysevelts
  • Christel Somers
Ondersteunend personeel
  • Jochen Freeling
  • Daniel Ramirez
  • Hendrik Verreckt
  • Daphne Van Craen
  • Charlotte Coupaud
  • Daphne Laenens
  • Jean Vandenberge
  • Frank Paulus
  • Joël De Boeck
  • Eric Verhelst
  • Rudi Van Den Bempt
  • Dirk De Backer
  • Nancy Van Deyck
  • Natasja Cornelis
  • Fortis Baeten
Tuinbouw
  • Ingrid Buyl
  • Philippe Bogaert
  • Jordy Akoudad
  • Stan Vanden Boer
  • Bart Bauwens
  • Frank Marquebreucq
  • Nadine Mahieu
  • Marjon Nederend
  • Gert Bernaer
  • Joeri Peetermans
  • Wim Bries
  • Domien Peeters
  • Mattias Smeets
  • Thomas Van De Poll
  • Tania Vercammen
  • Karel De Cock
  • Ann Suetens
  • Joeri Symons
  • Griet Van Kerckhoven
  • Tanja Verreydt
  • An Van Bocxstaele
  • Jonas Van de Pol
Natuur en milieu
  • Bart Bauwens
  • Roel Schrauwen
  • Isabelle Lorrentop
  • Tanja Verreydt
  • Jelle Debuyst
Machines en gereedschappen
  • Karel De Cock
  • Dirk Geerens
  • Tanja Verreydt
  • Lance Bosseloo
Stage en trajectbegeleiding
  • Tom Mensalt
  • Ingrid Buyl
  • Dirk Geerens
  • Corine Van Inzen
  • Lies Van Parys
  • Joeri Peetermans
Nederlands
  • Mieke Haezebrouck
  • Steven Vandervaeren
  • Charlotte Dupont
  • Geert Smets
  • Ilse Humblet
  • Ann Bosmans
  • Nele Jacquemin
  • Amelie Reynaert
Moderne vreemde talen Engels-Frans
  • Manu Billiau
  • Ann Bosmans
  • Riet Van Camp
  • Benjamin Van Marcke
  • Goedele Perdaens
  • Dafne Brosius
  • Maëlle Dekrijger
  • Sabien Ruysevelts
  • Meri Van Dam
  • Mieke Haezebrouck
  • Elien Neskens
  • Vincent Hens
  • Natalie Airey
Project Algemene Vakken
  • Jelle De Neef
  • Ilknur Adibelli
  • Goedele Perdaens
  • Lance Bosseloo
  • Eno Mc Master
  • Ilse Humblet
  • Vincent Hens
  • Thomas Salute
  • Koen Elsen
Lichamelijke opvoeding
  • Tim Michiels
  • Benny Valvekens
  • Bruno Meeus
  • Kenneth Vercauteren
  • Wannes Leonard
  • Kenny Bovens
Levensbeschouwelijke vakken
  • Mart Verbesselt
  • Wilfried Weets
  • Geert Smets
  • Soumaya El Mourabit
  • Isabel Delanghe
  • Arnold Hermans
  • Christiaan Blokland
  • Arne Swinnen
  • Marc Wetzels
  • Samya Ahmiti
  • Tim Welkenhuysen