Ons team

Groepsfoto2015-16
Directie
Directeur

Wietse Coolen
 

Technisch adviseurs-coördinatoren
  • Harry Van Driessen
  • Dirk Geeraerts
Adjunct-directeurs
  • Peter Van Duppen
  • Elina Rijmenants
Internaatbeheerder

Tamara Van Vlasselaer

Leer- en leerlingbegeleiding
Graadcoördinatoren
  • Koen Elsen
  • Els De Cock
Leerlingbegeleiding
  • Els Prud'homme
  • Tine Tweepenninckx
  • An Van Cauter
Leerbegeleiding
  • Sam Vancampenhout
  • Jelle De Neef
  • Mieke Haezebrouck
  • Ilse Humblet
  • Evi Decock
  • Veerle Huybrechts
  • Delphi Noels
  • Julie Peeters
  • Steven Vandervaeren
  • Joke Storms
Secretariaat
Leerlingensecretariaat
  • Mus Boon
  • Katty Mommens
  • Yana Poels
  • Annelies Vereecken
  • Veerle Goemaere
Informaticabeheer
  • Marc Moenen
  • Lesley Martin
Smartschoolbeheerder

Jeroen Winne

Personeelssecretariaat
  • Tine Tweepenninckx
  • Sabine Van Mieghem
  • Stefanie Verstraeten
     
Boekhouding
  • Els Van Camp
  • Stefanie Van Camp
  • Stefanie Verstraeten
  • Katrien Vermorgen
Leerkrachten
Teeltleiding en technisch adviseurs
  • Tom Cresens (technisch adviseur)
  • Lies Van Parys (technisch adviseur)
  • Joachim Bresseel
  • Nadine Mahieu
  • Frank Marquebreucq
  • Nathalie Bellemans
  • Thomas Vandepoll
  • Joeri Peetermans
  • Marjon Nederend
  • Gert Bernaer
  • Roel Schrauwen
Geschiedenis
  • Bart Wouters
  • Joke Storms
  • Geert Smets
  • Lesley Martin
  • Mart Verbesselt
  • Evi Decock
Informatica
  • Lesley Martin
Leren ondernemen en mini-onderneming
  • Geert Van Den Haute
  • Rosie Verhaert
Levensbeschouwelijke vakken
  • Mart Verbesselt
  • Wilfried Weets
  • Geert Smets
  • Benny Bottu
  • Imane El Boudaati
  • Isabel Delanghe
  • Arnold Hermans
  • Jart Voortman
  • Camille Blanckaert
Moderne vreemde talen Engels-Frans
  • Karolien Silverans
  • Manu Billiau
  • Ann Bosmans
  • Riet Van Camp
  • Benjamin Van Marcke
  • Sam Vancampenhout
  • Goedele Perdaens
  • Dafne Brosius
  • Sabien Ruysebelts
  • Meri Van Dam
Nederlands
  • Mieke Haezebrouck
  • Steven Vandervaeren
  • Charlotte Dupont
  • Geert Smets
  • Ilse Humblet
  • Ann Bosmans
  • Nele Jacquemin
  • Amelie Reynaert
Plant 3de graad
  • Philippe Bogaert
  • Wim Bries
  • Ingrid Buyl ifv stage
  • Nadine Mahieu
  • Frank Marquebreucq
  • Marjon Nederend
  • Joeri Peetermans
  • Domien Peeters
  • Mattias Smeets
  • Stan Vanden Boer
  • Thomas Van De Poll
  • Tania Vercammen
  • Jordy Akoudad
  • Bart Bauwens
  • Kris Dewit
  • Marcel Tuijnder
Techniek / STEM
  • Joeri Symons
  • Jordy Akoudad
  • David Muls
  • Niels Van der Borght
Tools for life / Studiecoaching
  • Sam Vancampenhout
  • Jelle De Neef
  • Mieke Haezebrouck
  • Ilse Humblet
  • Evi Decock
  • Veerle Huybrechts
  • Delphi Noels
  • Julie Peeters
  • Steven Vandervaeren
  • Joke Storms
Wiskunde
  • Haseke Druppel
  • Christel Somers
  • Rosie Verhaert
  • Glenn Favot
  • Fabienne Goovaerts
  • Rob Van Gastel
Aardrijkskunde
  • Delphi Noels
  • Julie Peeters
Dier 1ste en 2de graad
  • Lies Van Parys (TA)
  • Kenny Bovens
  • Anaïs Claessens
  • Ben De Kerf
  • Eline De Winter
  • Luc Jacobs
  • Joke Joossen
  • Perrine Lejeune
  • Kathleen Pauwels
  • Thomas Salute
  • An Santamaria
  • Astrid Troubleyn
  • Ilke Van Raemdonck
  • Toon Vangramberen
  • Barbara Verwimp
  • Yannis Vonckx
Dier 3e graad
  • Lies Van Parys (TA)
  • Nathalie Bellemans
  • Tom Mensalt
  • Monique Verhaak
  • Joke Joossen
  • Joachim Bresseel
  • Bruno Van Gompel
  • Ilke Van Raemdonck
  • Barbara Verwimp
  • Marie Borré
  • Elke Mauws
  • Corine Van Inzen
  • Anja Van Crombrugge
  • Jana Taes
  • An Santamaria
  • Eline De Winter (stage)
  • Dirk Geerens (stage)
  • Luc Jacobs
  • Kathleen Pauwels
Lichamelijke opvoeding
  • Tim Michiels
  • Benny Valvekens
  • Bruno Meeus
  • Kenneth Vercauteren
  • Lies Van Acoleyen
  • Wannes Leonard
Natuur en milieu 1ste, 2de en 3de graad
  • Bart Bauwens
  • Mattias Smeets
  • Herwig Ramon
  • Roel Schrauwen
  • Marcel Tuijnder
  • Kris Dewit
  • David Muls
  • Philip Boon
  • Isabelle Lorrentop
  • Dylan Rodriguez
  • Tanja Verreydt
Plant 1ste en 2de graad
  • Tom Cresens (TA)
  • Gert Bernaer
  • Ingrid Buyl
  • Karel De Cock
  • Nadine Mahieu
  • Frank Marquebreucq
  • Marjon Nederend
  • Domien Peeters
  • Carine Soontjens
  • Ann Suetens
  • Joeri Symons
  • Stan Vanden Boer
  • Thomas Van De Poll
  • Griet Van Kerckhoven
  • Tania Vercammen
  • Tanja Verreydt
  • Dirk Geerens (veiligheid en gereedschappen)
Plastische en muzikale opvoeding
  • Bart Wouters
  • Bert Janssens
Stage
  • Dirk Geeraerts
  • Tom Mensalt
  • Ingrid Buyl
  • Eline De Winter
  • Dirk Geerens
Project Algemene Vakken
  • Jelle De Neef
  • Ilknur Adibelli
  • Goedele Perdaens
  • Veerle Huybrechts
  • Joke Storms
  • Eno Mc Master
  • Ilse Humblet
Wetenschappen en biotechniek
  • Carine Soontjens
  • Bart Bauwens
  • David Muls
  • Herwig Ramon
  • Marcel Tuijnder
  • Kris De Wit
  • Jordy Akoudad
  • Rosemie De Langhe
  • Isabelle Lorrentop
  • Lies Van Acoleyen
  • Katrien Van Caeneghem
  • Niels Van der Borght
  • Rob Van Gastel