Ons team

Groepsfoto2015-16
Directie
Directeur

Wietse Coolen
 

Technisch adviseurs-coördinatoren
  • Harry Van Driessen
  • Dirk Geeraerts
Adjunct-directeurs
  • Peter Van Duppen
  • Elina Rijmenants
Internaatbeheerder

Tamara Van Vlasselaer

Leer- en leerlingbegeleiding
Graadcoördinatoren
  • Koen Elsen
  • Els De Cock
Leerlingbegeleiding
  • Els Prud'homme
  • Tine Tweepenninckx
Leerbegeleiding
  • Koen Elsen
  • Arnold Hermans
  • Ilse Humblet
  • Bart Wouters
  • Eline De Winter
  • Ann Bosmans
  • Sam Vancampenhout
  • Mieke Haezebrouck
  • Els De Cock
  • Julie Peeters
Secretariaat
Leerlingensecretariaat
  • Mus Boon
  • Katty Mommens
  • Yana Poels
  • Annelies Vereecken
  • Veerle Goemaere
Informaticabeheer
  • Marc Moenen
  • Lesley Martin
Smartschoolbeheerder

Jeroen Winne

Personeelssecretariaat
  • Tine Tweepenninckx
  • Sabine Van Mieghem
  • Stefanie Verstraeten
     
Boekhouding
  • Els Van Camp
  • Stefanie Van Camp
  • Stefanie Verstraeten
Leerkrachten
Teeltleiding en technisch adviseurs
  • Tom Cresens (technisch adviseur)
  • Lies Van Parys (technisch adviseur)
  • Joachim Bresseel
  • Nadine Mahieu
  • Frank Marquebreucq
  • Nathalie Bellemans
  • Thomas Vandepoll
  • Joeri Peetermans
  • Marjon Nederend
  • Tania Vercammen
  • Roel Schrauwen
Agrarische technieken Plant en Dier
  • Griet Van Kerckhoven
  • Ann Suetens
  • Joke Joossen
  • David Muls
  • Astrid Troubleyn
  • Jordy Akoudad
  • Anne Verdeyen
  • Tania Vercammen
Biotechniek
  • Carine Soontjens
  • Bart Bauwens
  • Katrien Van Caeneghem
  • David Muls
  • Herwig Ramon
  • Marcel Tuijnder
  • Willem Bollen
Bosbouw/Groenvoorziening
  • Joeri Peetermans
  • Philippe Bogaert
  • Mattias Smeets
  • Wim Bries
  • Domien Peeters
  • Roel Schrauwen
  • Gert Bernaer
Lichamelijke opvoeding
  • Tim Michiels
  • Benny Valvekens
  • Bruno Meeus
  • Kenneth Vercauteren
  • Lies Van Acoleyen
Nederlands
  • Mieke Haezebrouck
  • Steven Vandervaeren
  • Vigdis Everaerts
  • Charlotte Dupont
  • Geert Smets
  • Ilse Humblet
Tuinbouw 3e graad
  • Karel De Cock
  • Thomas Van de Poll
  • Frank Marquebreucq
  • Marjon Nederend
  • Bart Bauwens
  • Philippe Bogaert
  • Mattias Smeets
  • Joeri Peetermans
  • Nadine Mahieu
  • Domien Peeters
  • Wim Bries
  • Jordy Akoudad
  • Myriam Bourguignon
Technologische opvoeding, Plastische opvoeding, Muzikale opvoeding
  • Bart Wouters
  • Joeri Symons
  • Patricia Janssen
  • David Muls
Plant, dier en milieu tso 2de graad
  • Toon Vangramberen
  • Ingrid Buyl
  • Isabelle Lorrentop
  • Anaïs Claessens
  • Carine Soontjens
  • Anne Verdeyen
  • Tania Vercammen
  • Karel De Cock
  • Marjon Nederend
  • Eline De Winter
  • Sebastiaan Vandierendonck
  • An Santamaria
  • David Botha
  • Roel Schrauwen
Levensbeschouwelijke vakken
  • Mart Verbesselt
  • Wilfried Weets
  • Geert Smets
  • Benny Bottu
  • Kadriye Irbik
  • Isabel Delanghe
  • Arnold Hermans
  • Jart Voortman
  • Casper Reybrouck
Wiskunde
  • Haseke Druppel
  • Joke Verdonck
  • Rosie Verhaert
  • Glenn Favot
  • Fabienne Goovaerts
Aardrijkskunde & Geschiedenis
  • Bart Wouters
  • Joke Storms
  • Geert Smets
  • Lesley Martin
  • Delphi Noels
  • Julie Peeters
  • Eno Mc Master
Bedrijfsbeheer/toegepaste economie
  • Geert Van Den Haute
  • Rosie Verhaert
Bloemsierkunst
  • Tania Vercammen
  • Myriam Bourguignon
  • Marjon Nederend
Biologie/Chemie/Fysica/Wetenschappelijk werk
  • Kris Dewit
  • Bart Bauwens
  • Lies Van Acoleyen
  • Marcel Tuijnder
  • Isabelle Lorrentop
  • Rosemie De Langhe
  • Roel Schrauwen
Dierenzorg 3e graad
  • Nathalie Bellemans
  • Tom Mensalt
  • Monique Verhaak
  • Joke Joossen
  • Joachim Bresseel
  • Bruno Van Gompel
  • Ilke Van Raemdonck
  • Barbara Verwimp
  • Marie Borré
  • Elke Mauws
  • Corine Van Inzen
  • Anja Van Crombrugge
  • Jana Taes
  • Anaïs Claessens
  • Marcel Tuijnder
  • Anne Verdeyen
  • David Botha
  • Inge Desimpele
  • An Santamaria
Engels-Frans
  • Karolien Silverans
  • Manu Billiau
  • Ann Bosmans
  • Riet Van Camp
  • Dominique Luypaert
  • Benjamin Van Marcke
  • Laura Pauwels
  • Sam Vancampenhout
  • Goedele Perdaens
Natuur en Milieu 3de graad
  • Bart Bauwens
  • Nadine Mahieu
  • Mattias Smeets
  • Herwig Ramon
  • Roel Schrauwen
  • Marcel Tuijnder
  • Kris Dewit
  • Sebastiaan Vandierendonck
Project Algemene Vakken
  • Jelle De Neef
  • Ilknur Adibelli
  • Goedele Perdaens
  • Laura Pauwels
  • Julie Peeters
  • Eno Mc Master
  • Ilse Humblet
Plant, dier en milieu bso 2de graad
  • Thomas Salute
  • Gert Bernaer
  • Isabelle Lorrentop
  • Sheena Dua
  • Joeri Symons
  • Karel De Cock
  • Myriam Bourguignon
  • Roel Schrauwen
  • Joke Joossen
  • Ben De Kerf
  • An Santamaria
  • Anne Verdeyen
  • Tania Vercammen
  • Frank Marquebreucq
  • Thomas Van De Poll
  • Dirk Geerens
  • Jordy Akoudad
  • Inge Desimpele
  • David Botha
  • Sebastiaan Vandierendonck
  • Barbara Verwimp
Leefsleutels / Studiecoaching
  • Bart Wouters
  • Sam Vancampenhout
  • Jelle De Neef
  • Eline De Winter
  • Mieke Haezebrouck
  • Ilse Humblet
  • Ann Bosmans
  • Lesley Martin
  • Arnold Hermans
  • Laura Pauwels
  • Evi Decock
  • Dominique Luypaert
Stage
  • Dirk Geeraerts
  • Tom Mensalt
  • Ingrid Buyl
  • Eline De Winter
  • Dirk Geerens